Наші партнери

Logo-partner

Fly up

FlyUp Academy S.L. — міжнародна група компаній, що займаються широким видом напрямів підготовки авіаційного персоналу. Основними партнерами групи є FlyUp Academy S.L. (Іспанія) та Checkflug.eu (Австрія). FlyUp Academy S.L. є навчальною організацією, схваленою Іспанським агентством з авіаційної безпеки та безпеки (AESA) з номером сертифіката E-DTO-062

Image
Logo-partner

Сheckflug

Checkflug.eu – це навчальна організація, заснована в 2006 році та схвалена Австрійським авіаційним управлінням (Austro Control GMBH) з номером сертифіката AT.ATO.138.

Авіаційна школа була заснована в 2006 році на невеликому аеродромі в Штирії, ми швидко росли і могли пропонувати дедалі більше навчальних курсів.

Через рік була представлена ​​наша нинішня база в Зальцбурзі, і з партнерами по всій Австрії до навчальної організації приєдналися додаткові літаки.

З 2014 року школа checkflug.eu сертифікована як «Затверджена навчальна організація – ATO» відповідно до вимог EASA.

У 2016 році в Бад-Феслау неподалік Відня було відкрито альтернативну навчальну базу та створено нові навчальні курси. До 2019 року checkflug.eu став міжнародним.

Маючи ентузіазм і досвід у галузі авіаційної та авіаційної підготовки, ми пропонуємо нашим кандидатам та майбутнім пілотам-професіоналам солідну освіту в сучасному, динамічному та безпечному середовищі.

Image
Logo-partner

ATPL.COM.UA

Проект atpl.com.ua спрямований на розширення географії нашої діяльності та надання якісної авіаційної підготовки в Україні. Також метою нашого проекту є оптимізація та здешевлення навчального процесу шляхом проходження значної його частини на території України.

Навчання проводиться на базі української школи пілотів Vulkan Air Academy з залученням європейської школи-партнера з Іспанії та Австрійської авіаційної влади Austro Control Gmbh.

Додатковим напрямком нашої діяльності є організація процедури конвертації свідоцтв пілота ICAO зразка в EASA ліцензії.

Image

Школа ATPL

11Наш флот складається з 11ти літаків
3Локації для навчання: Київ, Відень, Мадрид
300Cаме стільки днів на рік в нас льотна погода!
200Ми підготували вже більше 200 пілотів
Logo-partner

Crewshop

Авіаційний екіпірувальний центр CrewShop

CrewShop створений для авіаторів та всіх тих, хто закоханий в небо.

Наша мета — зробити авіацію доступною та зручною для жителів України й не тільки, розвивати та поширювати культуру авіації по всій країні та за її межами.

У нас є все: від обладнання та витратних матеріалів для польоту до стильної та зручної авіаційної форми, і сувенірів.

CrewShop є офіційним дистриб'ютором відомих світових брендів: Garmin Aviation, Bose Aviation.

А також, офіційним представником: David Clark, A Cut Above Uniform, DESIGN 4 PILOTS, EAM, Pilot Communications, MyGoFlight, Propper International, FlyBoys, Boeing, mSquare, Blue Sky Network, RAM Mounts, Ray Talk Communications, Pooleys Flight Equipment, MyClip, Levon Aviation, ESSEX INDUSTRIES, AMAG Rolling GmbH, SPORTY`S.

Розвиває власну торгову марку ТМ "AEROSPACE”, зареєстровану в Україні.

Команда CrewShop включає в себе ініціативних професійних пілотів і представників інших авіаційних професій. Ми любимо ділитися своїм досвідом і допомагаємо просувати авіацію в нашому регіоні та в усьому світі.

Ласкаво просимо у CrewShop!

Image
Image
Logo-partner

Padpilot

Padpilot – це компанія, що займається винятково створенням високоякісних навчальних матеріалів для комерційних пілотів-стажерів, які навчаються на отримання ліцензій пілота PPL, CPL або ATPL. Ми не керуємо льотною чи наземною школою, наш єдиний фокус — цифрове видавництво. Серед наших клієнтів – затверджені навчальні організації (ATO), університети, авіакомпанії та приватні особи.

Наші книги продаються в 67 країнах. Більше 110 партнерських АТО використовують наші матеріали та онлайн-системи навчання.

Image
Logo-partner

Національний Авіаційний Університет

Досягнення високого рівня професіоналізму льотного складу неможливе без проходження такого етапу, як тренажерна підготовка. Тільки при використанні різного виду тренуючих пристроїв (авіаційних тренажерів) досягається придбання, підтримання та вдосконалення дій екіпажу в окремих випадках польоту. Крім того, відпрацювання практичних умінь та навичок льотного персоналу на тренажерах дозволяє знизити собівартість навчання при забезпеченні високого рівня безпеки польотів.

Image
Logo-partner

Private-radar

Private-Radar був створений пілотами для пілотів. Пріск, засновник і генеральний директор, отримав PPL у 2011 році. Виконуючи наліт година на Cessna 172, він мав вражаючу зустріч з іншим невеликим літаком у небі. Ця тривожна невдача надихнула його на створення інноваційного трекера польотів у реальному часі, щоб допомогти покращити безпеку та електронні записи польотів.

Система відстеження літаків привела до розробки повністю синхронізованої системи управління льотною школою та системи управління навчанням, яка виводить навчання та льотну практику на новий рівень. Кожна нова функція розроблена та адаптована до потреб наших клієнтів і вимог галузі, яка обслуговує понад 60 організацій у більш ніж 16 країнах світу.

Image
Image